GROWTH CARE

Yavru Kediler için Devam Sütü

Yavru kedilerin doğumdan itibaren 45 ile 65 gün boyunca anneleri tarafından emzirilerek ilk gelişim evreleri başlamaktadır. Annesinden erken ayrılan yavruların ilk gelişim evresini ise, anne sütüne en yakın şekilde ve doğal bilenlerle uzmanlarımızca geliştirdiğimiz Beavis® Devam Sütü ile mükemmel bir şekilde sağlamaktayız.

Yavru kedilerin daha sağlıklı bir yetişkin adayı olmaları için Beavis® Devam Sütü tüm uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Hamile ve emziren anne kedilerinde devam sütü ile desteklenmesi kendilerinin ve yavrularının sağlığı açısından da yüksek derecede önem taşır. Beslenme seviyesi açısından zayıf kalan kedilerinizi de Beavis® Devam Sütü ile hekiminizin önerdiği şekilde destekleyerek, dengeli ve daha sağlıklı bir vücut yapısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nişasta içermeyen ve anne sütüne en yakın laktoz içerikli özel yapısıyla Beavis® Devam Sütü özenle seçilmiş ve yüksek oranda sindirilebilen proteinler içermektedir.

Ürün Kodu

BVS-012

Barkod

8681299607846

Ürün Formu

Toz

Net Hacim
Kutudaki Adet

6

1 Kutudaki Adet
1 Tablet Ağırlığı
Net Ağırlık

200 g

Ebat
Paketteki Adet
Veterinary Formulated

Yeni Nesil Evcil Hayvan Bakımı

Beavis® markalı tüm ürünler, kedi ve köpekler için alanında uzman hekimler tarafından özenle formüle edilerek geliştirilmiştir. Dünyadaki evcil hayvan ihtiyaç ve tedavi yöntemlerini yakından takip ve analiz ederek sevimli dostlarımızın daha uzun ve sağlıklı yaşamaları için yeni eğilimlere uygun ürünler geliştirmeye devam etmekteyiz.

Beavis®, ürün gamında amacına uygun şekilde ve özenle formüle edilmiş, genelde doğal ve bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmiş, farklı ihtiyaçlara göre farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler kedi ve köpeklerin farklı beklentilerine doğru cevaplar vermek için ayrı ayrı hazırlanmış olup kullanım amacına göre dozajları ve ambalajları özenle belirlenmiştir.

New Generation Pet Care

All products of the brand Beavis ® are carefully formulated and developed for cats and dogs by specialist physicians. By closely following up and analysing the needs and treatment methods for the pets in the world, we continue to develop appro-priate products that suit the new trends, so that our cute friends can live longer and healthier.

Beavis ® product range include a wide range of products for various needs, which are formulated meticulously and properly for the intended purpose and produced widely from the natural and herbal raw materials. These products are prepared individually in an effort to meet the different expectations of the cats and dogs properly and therefore their dosages and packaging are determined depending on the intended use.

#F19FC1